رشه مهندسی پزشکی یکی از جدیدترین رشته ها در ایران و سراسر جهان است که با هجوم دانشجو در ایران مواحه شده حال آنکه کتاب ها،جزوات و فایل های آموزشی این رشته مانند سایر رشته ها تدوین و آماده نیست و  اساتید نیز منابع فارسی زیادی در دسترس ندارند تا در اختیار دانشجویان قرار دهند.

بعد از طراحی و موفق سایت دانشحویان مهندسی پزشکی ایران(Bme91.ir) که مورد استقبال دانشجویان،اساتید و فارغ التحصیلان رشته مهندسی پزشکی قرار گرفت.

برای پاسخگویی به درخواست های مکرر برای اپلود کتب و جزوات بیشتر مهندسی پزشکی در سایت بر آن شدیم تا وب سایتی تخصصی برای فایل ها جزوات مهندسی پزشکی طراحی کنیم. حال آنکه تمام منابع و فایل های آموزشی مهندسی پزشکی در اختیار ما قرار ندارد برای حل این مشکل قسمت چند فروشندگی را طراحی نمودیم تا بقیه فعالان این رشته نیز بتوانند فایل های خود را آپلود نموده و ضمن در اختیار قرار دادن سایرین از این طریق کسب درآمد کنند.

چطور خرید کنم؟

برای خرید از مارکت تنها کاری که باید انجام دهید این است که با کلیک روی لینک زیر در مارکت عضو شده سپس ضمن مراجعه به هریک از بخش‌های مارکت یا جستجوی محصول موردنظر، با کلیک روی لینک خرید محصول آن محصول را به سبد خرید خود اضافه کرده و پس از طی مراحل پرداخت، فایل دانلودی را در پنل کاربری خود مشاهده و محصولتان را دریافت کنید.

راستی فراموش نکنید محصولات خریداری شده توسط شما از پشتیبانی فروشندگان برخوردار هستند و می‌توانید ضمن مطرح کردن سوالات و مشکلات خود، از قابلیت دریافت رایگان به‌روزرسانی‌های آتی نیز بهره‌مند شوید

یک عمر از فروش و درآمد خودکار لذت ببرید
کتابخانه مهندسی پزشکی برای ساده تر شدن فرآیند فروش و پشتیبانی محصول، کلیه این عملیات را برعهده می‌گیرد و ضمن معرفی و نمایش محصول شما از روش‌های متعددی همچون نمایش در سایت مارکت، ارسال ایمیل، ارسال پیام کوتاه و … به شما این اطمینان را می‌دهد تا در محیطی کاملا امن و با رابط کاربری بسیار ساده، با خریداران محصولاتتان در ارتباط بوده و بر روند فروش و میزان درآمد کسب شده از فروش نظارت داشته باشید.

چطور محصولم را بفروشم؟

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در وب سایت به عنوان فروشنده ثبت نام کنید و در پایان با عرضه محصولات خود، عملیات فروش را به ما بسپارید. کتابخانه مهندسی پزشکی محصول شما را به کاربران نشان داده، فرایند خرید را پشتیبانی کرده و پس از هر خرید موفق توسط مشتری، مبلغ مربوطه را به حساب شما واریز می‌کند.